Tuvākais pasākums
Satikties dziesmā un dejā, Jaunsātu tautas nams
09.12.2023.
Facebook Twitter Youtube

Aktuāli

Deju lielkoncerts "Izrakstīju goda kreklu" jau RĪT!

2018. gada jūnijs

Pošamies uz Limbažiem, lai kopā ar vairāk nekā 2000 dejotājiem no 100 deju kolektīviem, Lielezera krastā, brīvdabas deju lielkoncertā izdejotu 40 dejas. Šīs vasaras lielākais piedzīvojums Vidzemē katram, kam skatuves deja sirdī tuva! SATIEC VPDK KALVE LIMBAŽOS!

Lasīt tālāk »

Svinēsim kopā Kalves vidējās paaudzes 10 gades svētkus!

2018. gada maijs

Tiekamies 12.maijā 14.00 koncertā!
Izdejosim Simtsgades deju rakstus un Gaudeamus2018 studentu svētku rakstus!
Koncertā piedalīsies arī mūsu jaunieši TDA"Kalve"

Ar vidējās paaudzes pieredzes bagātajiem Zelta Smilšu un Kalves dejotājiem tiekamies ballē 18.00, Jelgavas pils sudrabzālē! Ja esi plānojis ierasties ballē, noteikti dod ziņu esošajiem VPDK Kalve dejotājiem - dos sīkāku info.

Lasīt tālāk »

VPDK Bandzinieku Jubilejas koncerts "Mūsu stāts.."

2017. gada novembris

Šo sestdien VPDK Kalve dosies sveikt LIEPĀJNIEKUS un izdejos kopā stāstu par Bandzeniekiem!

Pirmās Adventes priekšvakarā Liepājas Universitātes vidējās paaudzes deju kolektīvs "Bandzenieki" un vadītāja Kristīne Kārkliņa, atzīmējot kolektīva 5 gadu pastāvēšanas jubileju, ir sarūpējuši liepājniekiem, kā arī tuviem un tāliem pilsētas viesiem paši savu dāvanu – jubilejas koncertu "Mūsu stāsts..".
Tiekamies Liepājas Olimpiskajā centrā!

Lasīt tālāk »

DOBELES ĀBOLU MAISS 2017

2017. gada novembris

VPDK Kalve sezonas atklāšanas koncerts jau šo sestdien 11.novembrī 19.00 Dobelē!

“100 gadus dejas krāju svētku dienu gaidīdam’” – ar šādu nosaukumu šogad 11.novembra vakarā astoto reizi pie saviem skatītājiem dosies tradīcijām bagātais, skatītāju un dejotāju iemīlētais Vidējās paaudzes deju kolektīvu koncerts - konkurss “Dobeles ābolu maiss”.

Šogad šis pasākums būs veltīts Latvijas simtgadei, izdejojot Latvijas horeogrāfu skaistākās dejas. Koncerta pirmā daļa tiks veltīta latviešu tautas dejas klasikai – Latvijas dižgaru (H. Sūnas, A. Baumanes, U. Žagatas, U. Magones u.c.) labākajām horeogrāfijām, bet otrajā daļā tiks izdejotas Latvijas simtgades deju svētku koncertam „Māras zeme” horeogrāfu J. Ērgļa, J. Purviņa, A. Daņiļēviča u.c. radītās dejas.

Latvijas simtgadei veltītajā pasākumā, lai arī skatītāji varētu izteiktāk paust piederības sajūtu savai valstij, aicinām uz koncertu ierasties tautas tērpā vai tērpā iekļaut kādu tautisku akcentu.
Kā jau katru gadu konkursu pārstāvēs gan pašmāju kolektīvi, gan vieskolektīvi no tuviem un tāliem Latvijas novadiem.
Šogad pasākumā piedalīsies VPDK”Daugava”, VPDK”Saime” no Rīgas, VPDK”Aija” no Ogres, VPDK “Druva” no Saldus novada, VPDK “Pastalnieki” no Valmieras, VPDK “Sidgunda” no Mālpils, VPDK “Kalve”, VPDK “Laipa” no Jelgavas, VPDK “Bikstenieki”, VPDK “Akači” un VPDK „Dzīpars” no Dobeles novada.

Lasīt tālāk »

Tagad ir jādejo, debesīs – jālido

2017. gada maijs

Šodien 26.05.2017. Pasta salas estrādē gaidām visus uz deju uzvedumu “Tagad ir jādejo, debesīs – jālido”.

Pirmo reizi teju 700 visu paaudžu Jelgavas pilsētas dejotāji vienosies kopīgā deju solī!

Deju uzvedumā atspoguļosies Zemgaliešu vērtības un dzīves principi, kuru pamatā ir mūsu latviskais dzīves kods – turēt godā savu zemi. Kā jebkurā īstenā latviešu stāstā neiztikt arī bez mīlestības – tiks izdejotas šim notikumam īpaši atlasītas dejas gan no deju lielmeistaru pūra, gan no Jelgavas horeogrāfu daiļrades.  

Tiekamies vakarā un svinēsim kopā mūsu pilsētas svētkus “Mēs esam Jelgava”

Ieeja pasākumā ir bez maksas.

Lasīt tālāk »

Polka pilī 2017!

2017. gada februāris

Jau šo sestdien rībināsim mūsu sirds skatuvi Jelgavas pilī!

Koncertā piedalās: JDK Austris, TDK Banga, TDA Diždancis, TDA Ogre, TDA Vektors, TDA Kalve, VPDK Kalve
Koncerta sākums plkst. 17.00 Jelgavas pils aulā.
Tiekamies koncertā!

Lasīt tālāk »

Saulgriežu iedanc's Kuldīgā 2016!

2016. gada decembris

Ikgadēja tradīcija ap Ziemas saulgriežu laiku ir viesošanās pie mūsu draugiem Kuldīgā.
Iedanc'ās kopā ar TDA „Līgo”, VPDK „Līgo”, VPDK „SenLīgo”, VPDK „Mārupieši”, TDA „Venta”, DK „Kuldīgas seniori” un DK „Bandava”.
Tiekamies rīt Kuldīgas Kultūras centrā 17.00

Lasīt tālāk »

Dobeles ābolu maiss!

2016. gada novembris

Jau šo sestdien 26.novembrī plkst. 18:00 Dobeles Kultūras Namā notiks vidējās paaudzes tautas deju kolektīvu koncerts "Dobeles ābolu maiss". Koncertam katru gadu ir sava tēma, šogad koncerta nosaukums ir "Labi dzīvojam" un dejotāji izdejos tautā iemīļotas dejas, kas atbilst tēmai tautas ziņģe. Tās ir tautā iemīļotas dziesmas, kurām jau no pirmajiem akordiem gribas dziedāt, aplaudēt un šūpoties līdz un šīs ziņģes horeogrāfi ir uzveduši dejās. Šogad koncertā piedalīsies 11 deju kolektīvi: VPDK Druva (Saldus nov.), Sidgunda (Mālpils nov.), VPDK Mana Rotaļa, VPDK Daugava (Rīga), VPDK Kalve, VPDK Laipa, VPDK Lielupe (Jelgavas nov.), VPDK Akači, VPDK Bikstenieki, VPDK Dzīpars (Dobeles nov.) un pirmo reizi piedalīsies VPDK Suiti (Alsungas nov.). Pasākumu vadīs Armanda Vilcāne. Uz tikšanos koncertā! Lai raits dejas solis dejotājiem un lieliska atpūta skatītājiem!
Biļetes pieejamas www.bilesuparadize.lv un atceramies par ābolu, lai varētu nobalsot par labāko deju kolektīvu.

Jaunā 2016./2017. sezona

2016. gada augusts